Побутові вентилятори
Чим побутовий вентилятор для витяжки відрізняється від промислового? Розмірами, потужністю, конструктивними особливостями. У цьому розділі зібрані моделі, розраховані на прокачування 100-300 м3/ч. Солідні обсяги навіть за мірками промислових моделей початкового рівня, так що можна сміливо стверджувати, що потенціал цих агрегатів не обмежується лише квартирами і котеджами. Вони здатні забезпечити відведення повітря на кухнях ресторанів, кафе, в шкільних і муніципальних їдалень.
Підшукуєте прилад, який не зіпсується при контакті з вологим середовищем? Тоді зверніть увагу на витяжні вентилятори для ванної, завдяки яким на стінах і стелі не буде утворюватися цвіль.
Ціна побутових рішень часто не перевищує 500 грн для базових, і 1000 грн для потужних моделей. У нас ви зможете купити вентилятор в осьовому, стельовому, і навіть кватирковому виконанні.
Навіщо потрібен вентилятор, якщо в кожній квартирі є загальна витяжка?
Примусовий відвід, або як його ще називають вентилятор витяжка, справляється з великим об'ємом повітряних мас: за 15 хвилин робить роботу, з якої пасивна вентиляція справляється 3 години.
За статистикою більше 80% городян мешкають у багатоквартирних будинках, збудованих 30 і більше років тому. За радянських часів будували багато та швидко. На обмірковування санітарних та гігієнічних стандартів часу просто не залишалося. Тому димарі в будинках тієї епохи не здатні впоратися навіть із повсякденним навантаженням. З роками канали забиваються, їхній ККД знижується до нуля. Так що вентилятор витяжний це не данина моді, а виправлення будівельних помилок та архітектурних прорахунків.
Наличие активной вытяжки позволит:
- уменьшить оседание пыли и жира;
- швидко очистити повітря від слідів підгорілої їжі;
- видалити конденсат.
Рекомендується мати як мінімум дві точки відведення повітря: на кухні, у ванній кімнаті. Для кутових квартир такий дует обов'язковий, так як рівень конденсації у цих помешканнях вкрай високий.
Вибираємо побутовий вентилятор
Ви, напевно, звернули увагу, що в даному сегменті домінує вентилятор побутовий осьовий, і тому є логічне пояснення. Осьові моделі менше шумлять, не вимогливі до харчування, добре справляються з прокачуванням повітряних мас малої щільності. Діапазон споживаної потужності становить 12-17 Вт, рівень шуму - 35-37дБ. Економно та тихо, якщо врахувати, що фоновий шум кімнати знаходиться на позначці 40 дБ.
Сьогодні ви можете придбати побутової витяжний вентилятор, який працює не голосніше ноутбука, і це не перебільшення. Технології виробництва постійно удосконалюються, впроваджуються нові полімери, що полегшують навантаження на двигун.