Калорифери та повітронагрівачі
Уявіть новий склад площею 1000 квадратних метрів із високими стелями, куди щодня приїжджають вантажівки, відкриваються ворота, і всередину заходить холодне повітря. Взимку температура всередині падає до вуличного. Центрального опалення тут немає, радіатори є неефективними через обсяг приміщення. У такій ситуації встановлюють систему вентиляції, для якої потрібно купити повітронагрівач — калорифер. Він підігріває свіже повітря, що надходить ззовні до комфортної температури, а вентиляція розносить його по всьому складу, створюючи стабільний мікроклімат без холодних зон.
Що таке калорифер?
Повітронагрівач складається з теплообмінника, через який проходить теплоносій (вода, пара, електрика або гаряче повітря), і корпуси з системою повітроводів.
У електричні повітронагрівачі в інтернет-магазині "Турбовент" вбудовані металеві ТЕНи (різної кількості, залежно від моделі), які можуть бути оснащені спірально навитим дротом або нитками розжарювання. Вентилятор примусово направляє потоки на ці ТЕНи, які нагріваються під впливом електричного струму, що надходить від мережі. Температура нагрівання контролюється вбудованими датчиками та термостатами.
Які повітронагрівачі є у “Турбовент”?
У каталозі калориферів є канальні моделі — їх встановлюють у приміщеннях з припливно-витяжною вентиляцією, щоб підігрівати свіже повітря, яке надходить з вулиці.
Вони різняться за способом з'єднання з повітропроводами — є прямокутні (ЕКП) або круглі (ЕКК):
- ЕКК призначені для встановлення в круглі повітропроводи. Використовуються в системах вентиляції офісів, магазинів, комерційних та невеликих складських приміщеннях. Діаметри варіюються від 100 до 400 мм, потужність – від 0,4 до 12 кВт. Також під замовлення можна виготовити агрегат більшої потужності.
- ЕКП встановлюються у системи вентиляції з прямокутними повітроводами. Застосовуються у промислових цехах, логістичних центрах та великих офісах. Розміри – від 300х150 до 1000х500 мм, потужність – від 9 до 100 кВт.
Коштують такі електричні повітронагрівачі недорого, вони невеликі, обладнуються двоступеневим захистом по перегріву, регулюванням потужності. Підключаються як до побутової мережі, так і до мережі 380 В.
Нагадаємо, що у нас можна також замовити вентилятори всіх типів, потужностей та призначень: осьові, канальні, пилові, відцентрові, дахові, жаростійкі вентилятори тощо. Ми продаємо їх з доставкою та гарантією на рік.
В асортименті також можна замовити повітронагрівачі промислового використання. Це потужні переносні обігрівачі, що працюють від нагнітача — відцентрового або осьового вентилятора, та ТЕНу з підвищеною площею тепловіддачі з оребренням.
Монтаж таких опалювальних агрегатів здійснюється в будь-якому зручному місці — на підлогу, стіну чи стелю, під необхідним кутом нахилу. Прилади потужністю від 10 до 40 кВт використовують для обігріву великих приміщень: ангарів, цехів тощо. Наприклад, промислові тепловентилятори Турбовент ЕТП-20 підходять для складів розміром до 200 кв.
Мобільні повітронагрівачі ЕТП-М потрібні на будівництвах, ремонтах або в аварійних ситуаціях.
Відцентрові теплогенератори (СВОЦ) потужністю до 100 кВт використовуються в цехах, на складах та в технологічних лініях.
Параметри та ціни калориферів дивіться на сайті.