Продавець ТУРБОВЕНТ розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
396 відгуків
+380 (97) 912-15-72
Машинобудівна 42, Київ, Україна
TURBOVENT
Залишити відгук

Частотні перетворювачі

Інвертори серії Турбовент CDI-E102 служать для перетворення мережевого трифазного змінного струму частотою 50 (60) Гц в трифазний струм частотою від 1 Гц до 3200 Гц і застосовується для плавного регулювання швидкості електродвигуна за рахунок створення на виході перетворювача електричної напруги заданої частоти.

Перетворювачі частоти Турбовент CDI-E102 — спеціально розроблені для великої кількості стандартних застосувань в малих потужностях. Вони призначені для керування трифазними асинхронними електродвигунами в діапазоні потужностей від 0.37 до 5.5 кВт і мають всі функціональні можливості сучасного перетворювача частоти загального призначення.

Інвертори серії Турбовент CDI-E102 це надійні та ефективні частотні перетворювачі класичного типу з оптимальним управлінням SVC і V/F, стабільною роботою і спрощеними функціями. Дані інвертори використовуються в різних галузях промисловості.

Переваги використання частотних перетворювачів Турбовент серії CDI-E102:

  • оптимізація процесів роботи різного технологічного устаткування, що дозволяє організувати структуру управління виробничими процесами простіше, дешевше і значно надійніше;
  • можливість створення багатофункціональних систем управління електроприводами;
  • управління декількома електродвигунами за допомогою одного перетворювача;
  • продовження строків експлуатації різного технологічного устаткування;
  • економія електроенергії шляхом підтримки двигуна в режимі оптимального ККД;
  • зменшення зносу механічних частин обладнання;
  • вбудований захист від перегріву, перевантаження, зниженої напруги, короткого замикання, обрив фаз, підвищеного струму, неполадки модулів;
  • зменшення фінансових витрат на поточні та профілактичні ремонти технологічного обладнання.
  • оптимальний та елегантний зовнішній вигляд; монтаж здійснюється на регульовані кріпильні елементи або DIN-рейку; простота у використанні.
Основні характеристики
Модель Тип Номінальний струм на вході, А Номінальний струм на виході, А Відповідний двигун, кВт Гальмівний модуль
CDI-E102G0R75T4B 3 ~ 3800В ± 15% 50/60Гц 3,4 2,3 0,75 є
CDI-E102G1R5T4B 3 ~ 3800В ± 15% 50/60Гц 5 3,7 1,5 є
CDI-E102G2R2T4B 3 ~ 3800В ± 15% 50/60Гц 5,8 5,1 2,2 є
CDI-E102G3R7T4B 3 ~ 3800В ± 15% 50/60Гц 10,5 8,8 3,7 є
CDI-E102G5R5T4B 3 ~ 3800В ± 15% 50/60Гц 15,5 13 5,5 є

Сфера використання
Тільки для асинхронних двигунів. Вентиляційне обладнання, насоси, екструдери, дробарки, млини, мішалки, центрифуги, верстати для висічки, різьбонарізні верстати, текстильні машини, ліфтові установки, верстати для різання скла, транспортери зерна, приводи бурових верстатів, маніпулятори, ескалаторне і кранове обладнання, фарбувальні камери, лінії по виробництву стрічкових матеріалів, автоматика котелень, ТЕЦ та котлоагрегатів, конвеєрні стрічки, транспортери, машинобудування...

 

Перетворювач частоти, або як прийнято говорити – частотники, являє собою прилад, призначений для регулювання частоти змінної напруги. Застосовно до силових установок в складі вентиляторів, частотний перетворювач (ПП) слід розцінювати як елемент, що забезпечує плавну градацію обертання крильчатки. Ціна такої техніки порівнянна з вартістю среднебюджетного нагнітача, але щоб оцінити всю цінність такого придбання, слід поглянути на ті переваги, якими ПП наділяє систему.інвертор для асинхронного двигуна

Якщо ви не знаходите відповідь на питання, чому вам варто купити частотники для двигуна, погляньте на переваги використання перетворювача.

  1. Оптимізація роботи обладнання з різними вимогами до частоти змінного струму.
  2. Управління декількома установками з допомогою одного частотника.
  3. Щадний експлуатаційний режим для вентиляторів та іншого електрообладнання.
  4. Зниження витрат на ремонт і обслуговування мережі.
  5. Простота використання.

Одним словом ПП серйозно розширює потенціал підключеного до нього обладнання, плюс, захищає електричні ланцюги пристроїв від передчасного зносу.

Для отримання максимального ККД перетворювачі варто використовувати разом з якісними комплектуючими для систем опалення і вентиляції, які пропонує наш сайт.

Яким повинен бути інвертор для асинхронного двигуна?

В каталоге вы найдете электронные полупроводниковые модели, рассчитанные на работу с двигателями, мощностью 0,75-5,5кВт. Основными достоинствами предлагаемого оборудования является широкий диапазон регулировок (от 1 до 3200 Гц), микроконтроллерное управление, отечественное производство. Сам факт того, что мы предлагаем частотный преобразователь украинского производства, свидетельствует о том, что покупатели в Украине получат расширенную гарантию и компетентную поддержку.

Обращаем внимание клиентов, что представленные частотники относятся к категории моделей с непосредственным преобразованием частоты. Механизм регулировки реализован на базе быстродействующих тиристоров, соединенным мостовым методом. Это позволяет включить инвертор для асинхронного двигателя непосредственно в сеть, не используя промежуточных звеньев постоянного тока.

Достоинства непосредственных преобразователей:

  • наличие рекуперации энергии в сеть при торможении двигателя;
  • сохранение высокого КПД. Обеспечивается благодаря однократному преобразованию;
  • нарощування потужності за рахунок підключення додаткових ПП;
  • стабільна робота приводу на малих обертах.

Якщо ви маєте намір придбати частотники для електродвигуна, але слабо розбирається у всіх тонкощах, ми готові проконсультувати, причому абсолютно безкоштовно – в якості дружнього жесту, спрямованого на зміцнення майбутньої співпраці.

Управління перетворювачем частоти

В настоящее время популярны два типа управления частотниками: векторное и скалярное. Скалярные модели применяются для вентиляторов, насосов и другого оборудования, где скорость ротора зависит от нагрузки. Векторные агрегаты работают вне зависимости от нагрузки. Такие приборы используют на производственных линиях, где на первый план выходят точность вращения, стабильность на малых оборотах и быстродействие.

Підіб'ємо підсумок. Вибираючи частотний перетворювач для електродвигуна, враховуйте номінальний струм на виході пристрою (відповідає потужності двигуна), механізм управління, діапазон перетворення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner