Канальні вентилятори
Примусова вентиляція має різне конструктивне виконання, але у будь-якій версії неодмінно використовуються вентилятори. Це можуть бути як настінні стельові моделі, так і канальні агрегати. За назвою зрозуміло, що канальний вентилятор призначений для розміщення усередині повітроводів. Такий спосіб монтажу дає приріст потужності на довгих ділянках комунікацій. Справа в тому, що осьові моделі при всіх своїх перевагах обмежені в роботі з негативним тиском і щільним повітрям. Часто для підтримки оптимальної продуктивності встановлюють проміжні нагнітачі.
У нас пропонується купити канальний вентилятор для круглих каналів, прямокутних повітроводів, моделі для побутових і промислових потреб. Ціна, як і у випадку з іншими схожими товарами, залежить від продуктивності, складності виконання обладнання.
Сильні сторони канальних вентиляторів
Якщо ви тільки придивляєтеся до можливості придбання такої моделі, зверніть увагу, що вентилятор канальний володіє великим списком достоїнств.
- Універсальність монтажу. Обмежень для установки немає: котедж, торговий центр, квартира, офіс, заводський цех.
- Розміри. Завдяки компактній формі вітродуви легко ховаються в нішах підвісних стель, розміщуються за декоративними інтер'єрними елементами.
- Безшумна робота. Шумовий рівень 30-40 децибел балансує на межі чутності.
- Просте обслуговування. Достатньо один раз в 6 місяців чистити крильчатку від пилу, і тоді агрегат пропрацює довгі роки.
- Робота у постійному режимі. Якщо припливно-витяжна система працює постійно, але на рівні 50-60% від максимальної потужності, це дозволить, з одного боку, забезпечити підтримку мікроклімату в будь-який час року, з іншого, позбавить силові вузли передчасного зносу.
Так що, у вас є п'ять "залізобетонних" причин купити канальний вентилятор, хоча насправді їх більше. Ми ще не сказали про надійність, що забезпечується простою конструкцією приладів цього типу.
Промислові «канальники»
Варіації для заводів, фабрик, комерційних будівель відрізняються від побутових моделей тільки розмірами. З точки зору конструкції типу агрегатів ідентичні: корпус, робоче колесо, крильчатка, двигун, термічний захист. Деякі моделі комплектуються зворотним клапаном.
Для порівняння потужності – промисловий канальний вентилятор проганяє через себе від 500 до 3000 м3/год, тоді як побутовий варіант пропускає повітря в обсязі всього 120-300 м3/год.