Кошик
229 відгуків
+38067-635-42-26
УкраїнаКиївСветлогорская 2/25
TURBOVENT
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Настінні вентилятори осьові

Настінні вентилятори осьові Турбовент ЗНО

Вентилятори настінні осьові Турбовент ЗНО використовуються для вентиляції різних приміщеннях (цехи, гаражі, склади, спортзали, магазини, побутові будівлі). Також з їх допомогою здійснюється обдув (охолодження) різноманітних технічних установок.
Комплектація настінних осьових вентиляторів Турбовент ЗНО складається з мотора з алюмінієвої крильчаткою, квадратного монтажного фланця і захисної решітки.
Діапазон продуктивності коливається від 455 до 1210 м3/год. В асортиментному ряду 3 моделі: ЗНО 200, ЗНО 250, ЗНО 300. Напруга живлення – 220 V.

Технічні характеристики

Модель

Напруга живлення, В

Потужність, Вт Кількість обертів, об/хв Продуктивність, м3/год Рівень шуму, дБ
ЗНО 200 220 33 1300 455 37
ЗНО 250 220 70 1300 760 42
ЗНО 300 220 120 1300 1210              48

 

У цьому розділі ми зібрали найбільш затребувані осьові вентилятори настінні, які використовуються для облаштування вентиляції в побутових, офісних приміщеннях, цехах спортзалах, гаражах. Ціна на ці моделі одна з найдоступніших, що в купе з високою продуктивністю і малим споживанням електроенергії забезпечує таким приладам постійний попит.

Крім стандартних агрегатів, ми пропонуємо купити високотемпературні осьові вентилятори, розраховані на роботу з повітрям, розігрітим до +140°C

Чим настінні вентилятори відрізняються від звичайних? Насамперед, конструкцією.

  1. Наявністю решітки, захищає крильчатки від потрапляння великих об'єктів.
  2. Великим монтажним фланцем, який можна підлаштувати під будь-який отвір в стіні.
  3. Металом у складі робочого гвинта.

Як видно, витяжний вентилятор настінний від Турбовент готовий до серйозних навантажень вже з заводу.

Кому захочеться купити настінний вентилятор?

Як уже було зазначено, агрегати з цього розділу каталогу застосовуються повсюдно. Великими партіями їх набувають забудовники, компанії, що спеціалізуються на зведенні комерційної нерухомості. Ремонт, підвищення експлуатаційних якостей приміщень, поліпшення мікроклімату підприємства – все це може бути приводом для замовлення настінних вітродувів у нас.

Для того щоб купити настінний вентилятор, і не помилитися з вибором, знадобиться розрахунок норми споживання кисню. Беремо максимальне значення споживачів (наприклад, в одному офісі може одночасно знаходиться максимум 10 чоловік). Далі множимо кількість споживачів на обсяг вдихуваного кисню. Співставляємо дані з продуктивністю агрегатів, зазначеної в каталозі, і вибираємо підходящий варіант з пятнадцатипроцентным запасом по потужності.