Промисловий електричний тепловентилятор: особливості, переваги, правила вибору.
Промисловий електричний тепловентилятор: особливості, переваги, правила вибору.
По своїй суті тепловентилятор призначений для обігріву повітряного простору приміщення, незалежно від його типу і площі. Давайте спочатку розберемося які є види тепловентиляторів, а потім чомусь ми пропонуємо саме електричні.
Види промислових тепловентиляторів.
На ринку можна купити різні види промислових тепловентиляторів:
- газові
- дизельні
- водяні
- електричні.
Газові, в основному використовують, коли потрібно дуже швидко обігріти приміщення. Але, виходячи з того, що під час роботи таких приладів у повітря потрапляють продукти згоряння газу, в приміщенні повинна бути відмінна система вентиляції. І до того ж газові установки не можуть працювати на постійній основі, в силу техніки безпеки.
Аналогічна ситуація і з дизельними тепловентиляторами, які в процесі роботи продукують не тільки тепло, але і токсичні продукти згоряння.
Тепловентилятор водяний працює на спеціальному радіаторі, який вимагає постійного теплоносія – гарячу воду, а її температуру потрібно підтримувати в одному режимі для його нормальної постійної роботи.
Тому, виходячи з вищевказаної інформації, найбільш популярним серед споживачів, сьогодні є електричний промисловий тепловентилятор.
Електричні тепловентилятори торгової марки Турбовент ТПВ складаються з:
- міцного металевого корпусу
- нагрівального елемента або Тена
- вентилятора обдування
- автоматика включення/виключення Тенів і вентилятора.
Такий прилад працює на постійній основі і самостійно можна контролювати напрямок потоку теплого повітря. А також завдяки спеціальним регуляторам і температурних датчиків електричний ТПВ не буде надмірно перегріватися. Можна відрегулювати режим обігріву в межах від 5 до 40 С.
Тепловентилятори Турбовент ТПВ виготовляються в діапазоні потужностей від 4 до 100 кВт в залежності від потреб замовника.
Де використовують електричні тепловентилятори ТПВ і як вибрати підходящу модель.
Промислові електричні тепловентилятори мають дуже великий спектр застосування:
- постійне опалення або короткочасний обігрів цехів і приміщень для промислових процесів;
- опалювальні механізми для складів взимку або як основний варіант опалення;
- обігрів для торгових будинків, магазинів, розважальних центрів;
- опалення приміщень з будівельними роботами і ремонтованих будинків;
- цілеспрямована сушка предметів, а також територій після «вологих» видів ремонтних робіт, незважаючи на сезон року;
- опалювальні прилади для офісів;
- обігрів дачних будинків, як альтернатива пічному або іншого виду опалення.
Купуючи електричний тепловентилятор ТПВ потрібно враховувати площа приміщення, рівень утеплення вікон і стін, вид (закрита чи відкрита площадка). Представники торгової марки Турбовент завжди допоможуть у виборі і дадуть відповідь на будь-які організаційні питання. Тому якщо Ви сумніваєтеся в правильності свого вибору, звертайтеся за допомогою до консультантів компанії в телефонному режимі в будь-який зручний для Вас час.